O mnie

Jestem adwokatem z wieloletnim doświadczeniem. Po ukończeniu z wyróżnieniem studiów prawniczych na Uniwersytecie im Adama Mickiewicza w Poznaniu (1995r.), odbyłam dwuletnią aplikację sądową. Po zdaniu egzaminu sędziowskiego (1997r.) postanowiłam rozwijać swoje umiejętności zawodowe i rozpoczęłam aplikację adwokacką. Uznałam, że zawód adwokata umożliwi mi pełniejszą realizację w zawodzie prawnika, niż praca w wymiarze sprawiedliwości.

Aplikację adwokacką ukończyłam w 2000 roku. W tym samym roku założyłam własną kancelarią adwokacką, którą prowadzę do dziś. Praktyka w zawodzie pozwoliła mi nabyć duże doświadczenie i umiejętności w wielu dziedzinach prawa. Z biegiem lat doszłam do przekonania, że przy dynamicznym rozwoju wszystkich gałęzi prawa i częstych zmianach przepisów prawa, jedynie specjalizacja w kilku jego dziedzinach, umożliwi mi w pełni kompetentne wykonywanie zawodu adwokata.

Specyfika spraw, które prowadzę nauczyła mnie indywidualnego podejścia do każdego klienta. Uczestniczę w rozwiązywaniu ich problemów, które dla mnie nie są tylko problemami prawnymi, lecz przede wszystkim życiowymi. Dlatego osobiście prowadzę powierzone mi sprawy, a grono wyspecjalizowanych współpracowników zapewnia mi profesjonalne wsparcie.
Fundament mojej współpracy z klientami to rzetelność, profesjonalizm i bezwzględne zachowanie tajemnicy adwokackiej.